Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní, zážitkový kurz

9. 3. 2009

Už jste se někdy pokoušeli ptát sami sebe, kdo vlastně jsem? Chtěli jste někdy přijít na smysl života, či se dozvědět více o sobě samotných? Chtěli jste strávit letní týden někde v přírodě, mimo civilizaci, večer sedávat u táboráku s kytarou? Poznáváte rádi nové lidi a jejich pohledy na svět?

Pokud dokážete alespoň na jednu z výše položených otázek odpovědět kladně, dovolte nám, abychom Vás pozvali na letní, sebepoznávací kurz, jež si klade za cíl realizovat (v co největší možné míře) kladné odpovědi na výše napsané.

Místo konání: TZ Ketkovice (http://jmpionyr.cz/ketkovice)
Termín: 8. - 15. 7. 2009
Cena: 400 až 1 300 Kč (v závislosti na výsledku grantových projektů pro 2. polovinu roku 2009)

Bližší informace budou rozeslány v týdnu po uzávěrce přihlášek, která je - mimochodem - 31. 5. 2009, berte tedy, prosím, na tuto skutečnost dostatečný zřetel a přihlašujte se, nejpozději, do uvedeného termínu.

Přihlášení se sice není nikterak formálně závazné, avšak apeluji na Vás (v reakci na některé své dřívější zkušenosti), abyste se jej tímto způsobem snažili pochopit.

U zájemců mladších osmnácti let je (z hlediska právní ochrany pořadatelů) nutností, aby jejich zákonný zástupce byl dostatečně obeznámen s konceptem tohoto kurzu (v případě nejasností volejte, pište ...). Rovněž je nutností, aby tento zákonný zástupce podepsal prohlášení, jehož podpisem stvrzuje, že organizátoři akce nenesou za jeho dítě odpovědnost a to v žádném směru. Toto prohlášení bude rozesláno zájemcům společně s podrobnějšími informacemi v průběhu června.

V případě jakýchkoli dotazů se na mne můžete prakticky kdykoli obracet (nejlépe prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky).

Závěrem bych Vás, dovolíte-li, ještě požádal o rozeslání této pozvánky svým přátelům, u nichž by mohl být zájem o účast na této akci.


Těšíme se na Vás!
Za volnočasovou skupinu "Život trochu jinak"
Martin Sukaný (Suky) a Roman Štěpánek